Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Od Zaraz!

Ostróda, ul Wyspiańskiego 36

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Telekomunikacja Novum SA
Miejsce pracy: Ostróda
Głównym zadaniem będzie kontakt telefoniczny z klientem.

Oczekujemy:
 Pewności siebie i chęci do pracy
 Miłego głosu i poprawnej dykcji
 Zapału do pracy, entuzjazmu i samodyscypliny
Zakres obowiązków:
 Sprzedaż produktów energetycznych i telekomunikacyjnych
 Utrzymanie dobrych relacji z klientami
Oferujemy:
 Wynagrodzenie oparte o podstawę od 7-12 zł/brutto + prowizję od 15-16 zł/brutto
 Szkolenia wewnętrzne
 Etat od Poniedziałku do Piątku
 Możliwość zdobycia doświadczenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 883)&#8221;.

FIRMA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY

Ogłoszenie dodane: Sobota, 09 Marzec, 2013  11:07

Identyfikator: 446189

Wyświetleń: 3358